Závěrečná soutěž na Rumchalpě

Poslední soutěž celého seriálu Českého poháru v zimním plavání 2022/2023 se konala na lomu Rumchalpa u Nové Paky 8. dubna. Sjelo se rekordních 241 plavců, náš klub byl druhým největším s 28 otužilci. Martin D. neplaval, pomáhal s vytyčením tratě. Teplota vody se ustálila na 6,6°C. Občas se aspoň na chvilku objevilo sluníčko.

Kilometr za náš klub úspěšně absolvovali Milan D., Dušan H. a Jirka M., na třičtvrtě km mezi ženami zvítězila Marcela N. Několik ocenění naši členové získali za celý český pohár: Honza Slavík nejlepší nováček, a druhá místa ve svých věkových kategoriích Blanka Vyskočilová, Nora Weissová a Lenka Kuřinová. Blahopřejeme !!! Jako klub jsme v celé ČR skončili na pátém místě.

V nejbližší době nás před sezónou dálkového plavání čeká ještě výlet k Viktorčinu splavu 22. dubna a ukončení zimní sezóny o čarodějnicích.

Fotky z vyhlášení od Honzy N:

Polovina naší výpravy je zachycena na úvodní fotografii, za kterou děkujeme Jirkovi Škvrnovi.

Napsat komentář